Kobieta czyta

O Roborock

Oficjalnym dystrybutorem produktów Roborock na terenie Polski jest firma Jamicon, obecna na rynku od 1998 roku. Blisko ćwierć wieku doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej sprawiło, że Jamicon to odpowiedzialny i godny zaufania partner w biznesie.

Nasze drogi połączyły wspólne priorytety i pasja, jaką jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań ułatwiających życie codzienne. To idea, którą kierujemy się od zawsze.

Dzięki wieloletniej współpracy z największymi sieciami handlowymi w Polsce możliwe jest zapewnienie naszym klientom szerokiego dostępu do oferowanych przez nas produktów.

W połowie 2020 roku w Katowicach rozpoczęło działalność nowe centrum logistyczne, aby dostawy oferowanych przez nas produktów były jeszcze sprawniejsze, a ich dostępność niczym niezakłócona. Wszelkie zamówienia realizowane i wysyłane są bezpośrednio z magazynu w Polsce, co gwarantuje szybkie terminy realizacji.

Nasz partner zapewnia również serwis na terenie Polski. Umożliwia to użytkownikom naszych produktów szybki i sprawny dostęp do usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Dodatkowo, zlokalizowany również w Polsce dział wsparcia technicznego zapewnia profesjonalną pomoc w zakresie rozwiązywania zagadnień technicznych.

W Polsce , oficjalnym dystrybutorem produktów Roborock jest:


JAMICON Spółka Jawna

ul. Barlickiego 8, 40-820 Katowice


Biuro Handlowe / Serwis:

Pod Młynem 19A, 40-313 Katowice


tel.: +48 32 2000 255

e-mail: kontakt@jamicon.pl

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ