Kobieta sprząta podłogę mieszkania Roborockiem H6.

Roborock H6

Zaprojektowany do dokładnego,

długiego sprzątania

90 minut

Ultradługi czas pracy

1.4 kg

Lekki jak piórko

150 AW

Ekstremalna moc ssania

0.3 μm

Rozległa filtracja powietrza

Trwałość

i wytrzymałość

Automatyczny

„tryb dywanowy”

Roborock H6 to doświadczenie Roborock w budowaniu odkurzaczy automatycznych wykorzystane do stworzenia bezprzewodowego odkurzacza ręcznego, prowadzące do powstania nowego, bardziej wydajnego rozwiązania sprzątającego, które może być stosowane niezależnie lub jako uzupełnienie odkurzacza automatycznego.
Roborock H6 na czarnym tle.

Sprząta dłużej

H6 to pierwszy ręczny bezprzewodowy odkurzacz, w którym zastosowano litowo-jonowy akumulator polimerowy. Lekka bateria, opracowana dla Roborock, zapewnia niewiarygodnie długi czas pracy wynoszący nawet 90 minut w trybie Eco i do 10 minut w trybie Max.

90 min

Eco

10 min

Max

Roborock H6 Roborock H6

Lekki i zwrotny

Precyzyjna inżynieria, zaawansowane materiały i lekka bateria pozwoliły stworzyć korpus próżniowy o wadze zaledwie 1,4 kg. Dzięki temu, odkurzacz jest łatwy w unoszeniu, przenoszeniu z pokoju do pokoju czy sprzątaniu samochodu.

Przez przkrój domu widać jak kobieta sprząta przy pomocy Roborock H6 sypialnię. Sprząta także wnętrze samochodu.
Miękkie meble i łóżka
Sufity i wysokie powierzchnie
Wnętrza samochodów i ciężarówek

Eliminuje zanieczyszczenia i alergeny

Pięciostopniowy system oczyszczania powietrza filtruje do 99,97% cząstek o wielkości do 0,3 mikrona wypuszczając z powrotem tylko czyste powietrze.

Schemat filtrowania powietrza przepływającego przez odkurzacz Roborock H6 Schemat filtrowania powietrza przepływającego przez odkurzacz Roborock H6 Schemat filtrowania powietrza przepływającego przez odkurzacz Roborock H6 Schemat filtrowania powietrza przepływającego przez odkurzacz Roborock H6 Schemat filtrowania powietrza przepływającego przez odkurzacz Roborock H6 Schemat filtrowania powietrza przepływającego przez odkurzacz Roborock H6

Ekstremalna siła ssania

Wielowarstwowy wirnik napędzany bezszczotkowym silnikiem o mocy 420 W zapewnia maksymalną siłę ssania 140 AW. To wystarczająco dużo, by wyciągnąć cząstki i roztocza z głębokich dywanów, łóżek czy tapicerki samochodowej.

Kobieta czyści materac odkurzaczem Roborock H6.

Dokładniejsze czyszczenie dywanów

Moc ssania jest w inteligentny sposób zwiększana po wykryciu dywanu, a napędzany silnikiem o mocy 50 W wirnik z antystatycznego włosia z włókna węglowego, obracający się z prędkością blisko 4000 obr./min, dzięki trwałym przekładniom planetarnym o wysokim momencie obrotowym, zapewnia większą moc czyszczenia.

Mop Roborock H6 z nakładką do czyszczenia dywanów.

Delikatne, ale skuteczne czyszczenie podłogi

Miękki wałek turboszczotki, wirując z prędkością 1100 obr./min, z łatwością usuwa kurz i zanieczyszczenia z twardych podłóg. Materiały antystatyczne i zapobiegające splątaniu zapewniają dłuższą żywotność bez potrzeby konserwacji.

Mop Roborock H6 z nakładką do czyszczenia podłóg.

Trwała konstrukcja

Sprzęt został stworzony z myślą o długiej żywotności w najbardziej wymagających domach. Użyto materiałów najwyższej jakości, wbudowany akumulator zaprojektowano z myślą o częstym użytkowaniu i przeprowadzono testy potwierdzające wysoką trwałość.

Ikona baterii

80% mocy po 400 cyklach7

Abstrakcyjna ikona

Testowana wytrzymałość silnika na 800 godzin7

Abstrakcyjna ikona

Trwałe poliwęglany i tworzywa sztuczne ABS

Schemat budowy Roborock H6 z widocznym akumulatorem. Schemat budowy Roborock H6 z widocznym silnikiem. Schemat budowy Roborock H6 z widocznymi wzmocnieniami obudowy.

Kontrola sytuacji

Wbudowany w urządzenie, jasny ekran OLED wyświetla najważniejsze informacje, w tym poziom naładowania baterii, pozostały czas pracy, wybrany tryb, powiadomienia o konieczności konserwacji, itp.

Ekran OLED urządzenia Roborock H6.

Łatwa blokada

Dzięki możliwości przełączenia w tryb automatyczny, nie ma konieczności trzymania spustu podczas odkurzania.

Łatwe w czyszczeniu

Odkurzacz został skonstruowany tak, aby jego czyszczenie nie stanowiło żadnego problemu. Zarówno filtry jak i pojemnik na kurz są łatwe w demontażu i wymianie, co znacząco wpływa na czystość i żywotność urządzenia.

Filtry i pojemnik na kurz odkurzacza Roborock H6 suszą się na blacie kuchennym.

Sprzątanie bez zakłóceń

Nieprzyjemny hałas jest minimalizowany dzięki zaawansowanemu sterowaniu przepływem powietrza i komorze tłumiącej go, a następnie redukowany przez tylny filtr. Dzięki temu głośność odkurzacza podczas pracy nie przekracza 72 dB.

72 dB
Wewnętrzna część urządzenia Roborock H6. Wewnętrzna część urządzenia Roborock H6. Wewnętrzna część urządzenia Roborock H6. Wewnętrzna część urządzenia Roborock H6. Wewnętrzna część urządzenia Roborock H6.

Łatwe przechowywanie

Zarówno stojący swobodnie jak i przechowywany w opcjonalnej, montowanej na ścianie stacji ładującej, nie zabiera wiele miejsca. Ponadto stacja ładująca zapewnia gotowość do pracy w każdej chwili.

Roborock H6 wisi na ścianie w zamontowanej tam stacji ładującej. Roborock H6 wisi na ścianie w zamontowanej tam stacji ładującej.

Szczotka do podłóg twardych (opcjonalna)

Drobny pył jest wychwytywany przez miękką rolkę, która zapewnia skuteczne, ale delikatne czyszczenie.

Szczotka do dywanów

Przekładnia planetarna, silnik o mocy 50 W i szczecina antystatyczna z włókna węglowego dokładniej oczyszczają dywany.

Dostępna jest również opcjonalnie, szczotka do podłóg z delikatnego włosia, doskonale sprawująca się w pielęgnacji parkietów czy innych delikatnych podłóg.

Szczotka do kurzu

Długie włosie jest idealne do ścierania kurzu i odkurzania płaskich powierzchni.

Mini-szczotka

Napędzana silnikiem mini-szczotka doskonale wciąga kurz z miękkich mebli. Idealnie sprawdzi się do czyszczenia foteli, kanap czy innych tapicerek, a także materacy.

Ssawka szczelinowa

Wąska i długa, idealna do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i wąskich szczelin.

Elastyczna rura

W połączeniu z ssawką szczelinową lub szczotką do kurzu idealnie sprawdzi się podczas sprzątania kłopotliwych miejsc.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ