Seria

Podwójnie proste sprzątanie.

Odtwórz wideo

q7plus

Dołącz do rewolucji w sprzątaniu dzięki zupełnie nowej szczotce DuoRoller™. W połączeniu z imponującą mocą ssania 5 500 Pa i inteligentną nawigacją, Q5 Pro oferuje kompleksowe odkurzanie bez wysiłku.

Podwójna

w pełni gumowa szczotka

O 20%

Podwójna szczotka dla
Podwójnej mocy

Przedstawiamy szczotkę DuoRoller™, nasze najnowsze osiągnięcie w zakresie technologii czyszczenia. Została zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności odkurzania dywanów, zmniejszenia liczby wplątanych włosów i uczynienia czyszczenia jeszcze bardziej bezproblemowym.

Podwójna

w pełni gumowa szczotka

O 20%

Imponująca moc ssania
5 500 Pa

Moc ssania technologii HyperForce™ zwiększyliśmy do , co pozwala Q5 Pro łatwo usuwać brud i sierść zwierząt z różnych typów powierzchni i zostawiać Twoją przestrzeń życiową nieskazitelnie czystą.

Bezproblemowe sprzątanie podłóg

Q5 Pro czyści drewniane podłogi poruszając się wzdłuż łączeń i dostając się pomiędzy nie, co zapewnia lepszą skuteczność czyszczenia nie pozwalając brudowi się ukryć.

Większy zbiornik
na dłuższą sierść

Przedstawiamy pojemny 770 ml zbiornik na kurz, dzięki któremu Q5 Pro skutecznie radzi sobie z długą sierścią zwierząt jeszcze bardziej poprawiając wydajność sprzątania.

Bezproblemowe sprzątanie podłóg

Q5 Pro czyści drewniane podłogi poruszając się wzdłuż łączeń i dostając się pomiędzy nie, co zapewnia lepszą skuteczność czyszczenia nie pozwalając brudowi się ukryć.

Sprzątaj i sprzątaj i sprzątaj

Dzięki ogromnej baterii o pojemności 5200 mAh Q5 Pro może sprzątać aż do 4 godzin non-stop, zapewniając długotrwałe sprzątanie bez przerw.

Do 240 minut

Do 350 m²

Pozbądź się tego, czego nie widać

Q5 PRo może jednocześnie odkurzać i myć podłogę wychwytując bardzo drobny kurz, który mógłby zostać przeoczony podczas samego odkurzania. Modułowa konstrukcja mopa sprawia, że jest on wystarczająco wszechstronny, by spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie sprzątania i ułatwić proces konserwacji.

Modułowa konstrukcja

dla łatwiejszej konserwacji

Sprzątanie wedle życzenia

Spersonalizowane harmonogramy sprzątania

Naucz robota swoich nawyków sprzątania poprzez spersonalizowany harmonogram. Ustaw godzinę, tryb sprzątania i pomieszczenia, które chcesz posprzątać, a wszystko to się po prostu stanie.

Szybkie sprzątanie

Wypróbuj dostępne w aplikacji do , które pozwala oszczędzać czas.

Rozpocznij sprzątanie

Rozpocznij sprzątanie

Przejmij dowodzenie wydając robotowi komendę posprzątania całego domu lub jedynie konkretnych pomieszczeń.

Zrobi za Ciebie brudną robotę

Doświadcz bezobsługowego sprzątania dzięki zupełnie nowej Stacji Autoopróżniającej Plus. Zgodny z normą E12 worek na kurz o pojemności 2,5 l pozwala sprzątać do bez opróżniania, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodzin ze zwierzętami pozwalając ograniczyć alergeny.

7 tygodni

* Stacja Autoopróżniająca Plus jest dostępna tylko w modelu Roborock Q5 Pro+.

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
  • Personalizowane funkcje aplikacji

  • Koła i szczotki ScratchSafe®

  • Zestaw czujników Sensient®

  • Adaptacyjne algorytmy trasy

  • Zabezpieczenie przed dziećmi

  • Ładowanie poza szczytem

Wymiary

Robot

350 x 353 x 96,5 mm

Stacja bazowa

305 x 440 x 448 mm