Seria

Łatwiejsze sprzątanie,
łatwiejsze życie.

Odtwórz wideo

q7plus

Dołącz do rewolucji w sprzątaniu i doświadcz sprzątania bez wysiłku dzięki zupełnie nowej szczotce DuoRoller™. Całkowicie pozbądź się brudu i kurzu dzięki imponującej mocy ssania 5 500 Pa i inteligentnej nawigacji, której sercem jest system unikania przeszkód Reactive Tech. Sprzątanie nigdy nie było łatwiejsze.

Podwójna

w pełni gumowa szczotka

20%

Podwójna szczotka dla
Podwójnej mocy

Przedstawiamy szczotkę DuoRoller™, nasze najnowsze osiągnięcie w zakresie technologii czyszczenia. Została zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności odkurzania dywanów, zmniejszenia liczby wplątanych włosów i uczynienia czyszczenia jeszcze bardziej bezproblemowym.

Podwójna

w pełni gumowa szczotka

20%

Imponująca moc ssania
5 500 Pa

Moc ssania technologii HyperForce™ zwiększyliśmy do , co pozwala Q8 Max łatwo usuwać brud i sierść zwierząt z różnych typów powierzchni i zostawiać Twoją przestrzeń życiową nieskazitelnie czystą.

Bezproblemowe sprzątanie podłóg

Q8 Max czyści drewniane podłogi poruszając się wzdłuż łączeń i dostając się pomiędzy nie, co zapewnia lepszą skuteczność czyszczenia nie pozwalając brudowi się ukryć.

Pozbądź się tego, czego nie widać

Q8 Max może jednocześnie odkurzać i myć podłogę wychwytując bardzo drobny kurz, który mógłby zostać przeoczony podczas samego odkurzania. Dzięki 30 poziomom przepływu wody możesz dostosować funkcję mycia do Twoich konkretnych potrzeb.

30 poziomów

Przepływu wody

Modułowa konstrukcja

dla łatwiejszej konserwacji

Sprzątaj bez problemów Unikając przeszkód

Q8 Max z łatwością wykrywa i unika obiektów na podłodze, przez co nie musisz już podnosić ich z podłogi przed rozpoczęciem sprzątania.
Inteligentne sugerowanie stref wykluczonych jak schody i miejsca, w których można łatwo utknąć pomoże zapobiegać nieszczęściom, zapewniając spokój ducha podczas poruszania się robota po domu.

Precyzyjne mapowanie
dla inteligentniejszej nawigacji

Nawigacja laserowa PreciSense® tworzy szczegółowe i dokładne mapy pozwalając Q8 Max ustalić najbardziej efektywną ścieżkę pozwalającą optymalnie posprzątać Twój dom.

 • Do 6x szybsze

 • 3D

  Mapa 3D

 • Wielokondygnacyjny

Sprzątanie wedle życzenia

Spersonalizowane harmonogramy sprzątania

Naucz robota swoich nawyków sprzątania poprzez spersonalizowany harmonogram. Ustaw godzinę, tryb sprzątania i pomieszczenia, które chcesz posprzątać, a wszystko to się po prostu stanie.

Szybkie sprzątanie

Wypróbuj dostępne w aplikacji , które pozwala oszczędzać czas.

Sprzątaj i sprzątaj i sprzątaj

Dzięki ogromnej baterii o pojemności 5200 mAh Q8 Max może sprzątać aż do 4 godzin non-stop, zapewniając długotrwałe sprzątanie bez przerw.

Do 240 min

Do 300 m2

Rozpocznij sprzątanie

Rozpocznij sprzątanie

Przejmij dowodzenie wydając robotowi komendę posprzątania całego domu lub jedynie konkretnych pomieszczeń.

Zrobi za Ciebie
brudną robotę

Doświadcz bezobsługowego sprzątania dzięki zupełnie nowej Stacji Autoopróżniającej Plus. Zgodny z normą E12 worek na kurz o pojemności 2,5 l pozwala sprzątać do bez opróżniania, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodzin ze zwierzętami pozwalając ograniczyć alergeny.

7 tygodni

*Stacja Autoopróżniająca Plus jest dostępna tylko w modelu Roborock Q8 Max+.

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
 • Personalizowane funkcje aplikacji

 • Koła i szczotki ScratchSafe®

 • Zestaw czujników Sensient®

 • Adaptacyjne algorytmy trasy

 • Zabezpieczenie przed dziećmi

 • Ładowanie poza szczytem

Wymiary Q8 Max

Robot

350 x 353 x 96,5 mm

Stacja bazowa

305 x 440 x 448 mm