S8 MaxV Ultra

Sprzątanie bez granic.

This is a image This is a image

*Bacterial elimination refers to the physical removal of stains to reduce bacteria.

Poznaj nieporównywalną z niczym innym skuteczność sprzątania S8 MaxV Ultra. Docieraj do trudno dostępnych miejsc dzięki zaawansowanej technologii czyszczenia od-narożnika-do-krawędzi. Zanurz się w wygodzie dzięki ulepszonej stacji RockDock Ultra, technologii rozpoznawania przeszkód Reactive AI 2.0 oraz wbudowanemu inteligentnemu asystentowi głosowemu. S8 MaxV Ultra ustanawia nowy standard nieskazitelnie czystego domu.
Poznaj nieporównywalną z niczym innym skuteczność sprzątania S8 MaxV Ultra. Docieraj do trudno dostępnych miejsc dzięki zaawansowanej technologii czyszczenia od-narożnika-do-krawędzi. Zanurz się w wygodzie dzięki ulepszonej stacji RockDock Ultra, technologii rozpoznawania przeszkód Reactive AI 2.0 oraz wbudowanemu inteligentnemu asystentowi głosowemu. S8 MaxV Ultra ustanawia nowy standard nieskazitelnie czystego domu.
This is a image This is a image
S8 MaxV Ultra
 • Ręczna wymiana wody
 • Elastyczna możliwość umieszczenia stacji bazowej
S8 MaxV Ultra z systemem uzupełniania i odprowadzania wody
 • Automatyczna wymiana wody
 • Wymagane dopasowanie do instalacji
Widoczna czystość w niewidocznych miejscach This is a image
Szczotka boczna FlexiArm™
Dotrzyj do każdego narożnika
Unikalna konstrukcja Roborock FlexiArm™ automatycznie wysuwa szczotkę boczną po wykryciu narożników i niektórych obszarów pod meblami, umożliwiając S8 MaxV Ultra posprzątanie brudu z trudno dostępnych miejsc.1
100% Posprzątanych narożników2
100% Posprzątanych narożników2
Rozbudowany system mopowania krawędzi
Czystość perfekcyjna co do milimetra
Poznaj czystość na wyższym poziomie dzięki rozbudowanemu systemowi mopowania krawędzi. Innowacyjny obrotowy mop boczny zapewnia precyzyjną czystość podłóg, mopując bliżej krawędzi z marginesami mniejszymi niż 1,68 mm.
1.68mm Wzdłuż krawędzi3 185rpm Obrotów na minutę4
1.68mm Wzdłuż krawędzi3
185rpm Obrotów na minutę4
Dwukrotnie ulepszony,
dwukrotnie silniejszy
Szczotka DuoRoller Riser™
Osiągnij większą skuteczność sprzątania na wszystkich rodzajach podłóg i doświadcz mniejszej ilości wplątanych włosów dzięki mocy podwójnej szczotki DuoRoller Riser™ zaprojektowanej z myślą o czystszym otoeczeniu.
Mniej wplątanych włosów
dzięki ukrytym skrobakom
0Pa
Ekstremalne ssanie
S8 MaxV Ultra cechuje się czołową w branży mocą ssania 10 000 Pa w technologii HyperForce®5, eliminując brud i pył bez pozostawiania śladów.
System Roborock Carpet Boost+ System™
Nieskazitelne dywany bez wysiłku.
Zadbaj o lepszą pielęgnację dywanów dzięki o 30% większej szybkości zbierania włosów dzięki systemowi Carpet Boost+.
This is a image This is a image
Carpet Boost This is a image
Krok 1:

Robot wykrywa dywan z użyciem ultradźwięków oferując możliwość przejechania po nim, zignorowania go, ominięcia lub wyczyszczenia, gdy mop jest uniesiony.
Krok 2:

Podczas sprzątania dywanów szczotka DuoRoller Riser™ w połączeniu z automatycznie zwiększoną siłą ssania eliminuje brud z niesamowitą skutecznością.
Dogłębne sprzątanie dywanów This is a image
Dywany zostaną posprzątane ponownie według algorytmu „szachownicy”7, poprawiając efektywność ich sprzątania.
Najpierw sprzątaj dywany This is a image
W trybie odkurzania lub odkurzania-i-mopowania wybranie opcji „Najpierw posprzątaj dywan” spowoduje, że robot nada priorytet odkurzaniu dywanów. Mop będzie całkowicie suchy, co zapewni świeżość dywanów.8
System mycia podłóg VibraRise® 3.0 Doskonałość mopowania sonicznego zdefiniowana na nowo Wyposażony w podwójny moduł wibracyjny ulepszony mop z łatwością radzi sobie z kurzem, brudem i zaschniętymi plamami dzięki szorowaniu o częstotliwości 4 000 razy na minutę. Podczas czyszczenia dywanów unosi się aż do 20 mm nad podłogę, umożliwiając jednoczesne odkurzanie i mycie bez zawilgocenia dywanów.
2X Moduł wibracyjny
4000razy/min Mopowanie soniczne9
20mm Nad podłogą10
Unoszone szczotki i mop
Dziel i rządź
Konstrukcja szczotek i mopa umożliwia ich unoszenie oraz automatyczne dopasowanie do czyszczonej powierzchni, maksymalizując skuteczność sprzątania i jednocześnie zapobiegając plamom na świeżo wyczyszczonej podłodze.
Unoszenie szczotek Unoszenie mopa Unoszenie szczotek i mopa
This is a image This is a image
 
 • W trybie mopowania
 • W trybie odkurzania
 • Podczas sprzątania dywanów
 • Podczas suszenia mopa
 • Podczas powrotu do stacji bazowej
Stacja bazowa „8-w-1” RockDock® Ultra
Ogromny przeskok w bezobsługowości
Ultra
This is a image Automatyczne opróżnianie
This is a image Mycie mopa ciepłą wodą
This is a image Inteligentne wykrywanie brudy
This is a image Automatyczny dozownik płynu czyszczącego
This is a image Automatyczne czyszczenie stacji bazowej
This is a image Suszenie ciepłym powietrzem
This is a image Automatyczne uzupełnianie wody w zbiorniku
This is a image 30% szybsze ładowanie11 oraz ładowanie poza szczytem
This is a image
S8 MaxV Ultra z systemem uzupełniania i odprowadzania wody
S8 MaxV Ultra z systemem uzupełniania i odprowadzania wody
Wznieś bezobsługowość na wyższy poziom Na szczycie zalet związanych z bezobsługową konserwacją S8 MaxV Ultra zdecydowanie znajduje się wariant z systemem uzupełniania i odprowadzania wody, który pozwala zajmować się konserwacją w jeszcze mniejszym stopniu.
This is a image
* Warianty z systemem uzupełniania i odprowadzania wody dostępne są tylko w wybranych regionach.
S8 MaxV Ultra z systemem uzupełniania i odprowadzania wody
Automatyczne uzupełnianie i odprowadzanie wody Automatycznie uzupełnia czystą wodę i opróżnia brudną podczas mycia mopa i napełniania zbiornika, zapewniając niespotykaną dotąd swobodę rąk.
This is a image
S8 MaxV Ultra z systemem uzupełniania i odprowadzania wody
Kompaktowa konstrukcja Bezproblemowo wpasowuje się w otoczenie domowe i oszczędza miejsce dzięki imponującej wysokości stacji wynoszącej zaledwie 30 cm.
This is a image
Sprawdź możliwość montażu Przed montażem sprawdź możliwość montażu stacji i podłączenia rur, upewniając się, że następujące wymogi są spełnione. Wymagania dotyczące przestrzeni
 • 1Źródło czystej wody
 • 2Gniazdko
 • 3Odpływ brudnej wody
 • 4Ponad 100 cm
 • 5Ponad 42 cm
 • 6Ponad 30,5 cm
This is a image
This is a image Twarda i płaska podłoga
This is a image Silny sygnał sieci bezprzewodowej
This is a image Miejsce z dala od bezpośredniego nasłonecznienia i wilgoci
Wymagania dotyczące montażu
 1. 1.Zarezerwuj przestrzeń o wymiarach co najmniej: 30,5 cm wysokości, 42 cm szerokości i 100 cm głębokości.
 2. 2.Stację bazową należy ustawić przy ścianie na twardym i równym podłożu (drewno, płytki, beton itp.). Unikaj umieszczania jej na miękkich powierzchniach (dywan, mata itp.) i w wąskich miejscach.
 3. 3.Upewnij się, że w miejscu ulokowania stacji dostępny jest silny sygnał sieci bezprzewodowej, by zapewnić optymalne działanie aplikacji mobilnej.
 4. 4.Rura odpływowa powinna być ułożona w taki sposób, aby w żadnym miejscu nie znalazła o 50 cm powyżej podstawy stacji bazowej.
 5. 5.Długość przewodów dostarczających oraz odprowadzających wodę nie powinna przekraczać 6 metrów.
 6. 6.Ciśnienie w instalacji powinno zawierać się w granicach 0,1-0,4 MPa (1-4 bar). Jeśli ciśnienie w sieci przekracza 0,4 MPa (4 bar), należy zastosować odpowiedni reduktor.
 7. 7.W przypadku układania rur bezpośrednio na podłodze, należy unikać prowadzenia ich w poprzek korytarzy, drzwi i przejść.
 8. 8.Na drodze odkurzacza od stacji bazowej do obszaru sprzątania nie powinno być progów, listew łączeniowych ani stopni wyższych niż 2 cm. Mogą one spowodować utknięcie odkurzacza.
 9. 9.Przed podłączeniem stacji bazowej do instalacji wodnej należy odłączyć zasilanie oraz zakręcić główny zawór wody. Po podłączeniu i uruchomieniu urządzenia należy skontrolować szczelność połączeń.
Mycie mopa ciepłą wodą
Dzięki myciu mopa z użyciem wody o temperaturze do 60°C12 uporczywe i tłuste plamy na ściereczce łatwo się rozpuszczają, a mop jest dezynfekowany. To czyni go sterylnym i nadającym się do kuchni czy jadalni.
99.99%
Usuniętych bakterii13
Inteligentne wykrywanie brudu
This is a image
Do ponownego mycia Podczas mycia mopa stacja bazowa nieprzerwanie sprawdza stopień zabrudzenia mopa, by dostosować czas jego mycia w celu uzyskania optymalnej czystości.
This is a image
Do ponownego mopowania W silnie zabrudzonych obszarach podłogi zostaną umyte ponownie, by zapewnić idealne czyszczenie.
* Funkcję automatycznego ponownego mycia należy ręcznie aktywować w aplikacji Roborock.
Automatyczny dozownik płynu czyszczącego Dozowanie płynu czyszczącego odbywa się automatycznie, więc nie ma konieczności uzupełniania go za każdym razem czy martwić się o odpowiednie proporcje. Jedno napełnienie pojemnego zbiornika na płyn o pojemności 580 ml może wystarczyć nawet na ponad 3 miesiące.14
Automatyczne czyszczenie stacji bazowej Innowacyjna, samoczyszcząca konstrukcja czyści dolną część stacji bazowej by oszczędzić Twój wysiłek i czas.
7tygodni Bez opróżniania16
Suszenie ciepłym powietrzem Mop i stacja bazowa suszone są ciepłym powietrzem o temperaturze 60°C15 zapobiegając rozwojowi pleśni i nieprzyjemnych zapachów.
7tygodni Bez opróżniania16
Automatyczne opróżnianie Automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, zarówno po zakończeniu sprzątania jak i w trakcie jego trwania zwiększa skuteczność sprzątania silnie zabrudzonych powierzchni jak i domostw przyjaznym zwierzętom.
7Tygodni Bez opróżniania16
Automatyczne uzupełnianie wody w zbiorniku Czysta woda w zbiorniku jest na bieżąco uzupełniana gdy zajdzie taka potrzeba.
7tygodni Bez opróżniania16
System rozpoznawania przeszkód Reactive AI 2.0 Wystarczająco sprytny, by unikać kłopotów
Łącząc możliwości zaawansowanego światło strukturalnego 3D i kamery RGB S8 MaxV Ultra bez trudu rozpoznaje rodzaje podłóg i pomieszczeń, jednocześnie umiejętnie omijając przeszkody, takie jak buty, odchody zwierząt, a nawet lustra podłogowe, zapewniając prawdziwie beztroskie sprzątanie 73 typy rozpoznawanych obiektów17
This is a image This is a image This is a image
This is a image
Inteligentne sugerowanie stref wykluczonych Strefy wykluczone sugerowane są automatycznie – robot sam zadba, by nie spaść ze schodów czy utknąć w ciasnych miejscach.
This is a image
Moc przyjazna zwierzętom Robot nie tylko rozpoznaje zwierzęta i zatrzymuje szczotki główne unikając ich, ale także zwiększa siłę ssania podczas sprzątania wokół pet supplies18, gwarantując nieskazitelne czyszczenie.
Technologia DirTect™ S8 MaxV Ultra wykracza poza proste wykrywanie zabrudzeń. Robot adaptuje się do wykrytego zabrudzenia zmieniając swoje zachowanie, od zwiększenia mocy ssania w przypadku sporej ilości kurzu po zastosowanie samego mopa ze zwiększoną ilością wody w przypadku uporczywych plam. Idealna wydajność, idealna czystość.
 1. 1Namierz
 2. 2Rozpoznaj
 3. 3Posprzątaj
This is a image
This is a image This is a image This is a image
Laserowa nawigacja PreciSense® Zawsze optymalna trasa System nawigacji laserowej PreciSense® jednocześnie skanuje i tworzy szczegółowe mapy, by określić najbardziej efektywną trasę sprzątania, zapewniając dokładne i optymalne czasowo sprzątanie.
6x szybsze19 szybkie mapowanie
3D Mapa
Wielokondygnacyjny20 System mapowania
This is a image
Poznaj nowego towarzysza porządków
“Hello Rocky” Wbudowany inteligentny asystent głosowy Przyspiesz wszystko co związane ze sprzątaniem i odkryj więcej możliwości po prostu mówiąc „Hello Rocky”, gdy nie masz dostępu do internetu. Nieważne czy jesteś zajęty pracą, przygotowujesz posiłek, czy po prostu chcesz odpocząć i zrelaksować się - sprzątanie nigdy nie było łatwiejsze. * Komendy przedstawione na tej stronie są jedynie przykładami. Rzeczywista wydajność może zależeć od warunków użytkowania.
This is a image
Funkcje “Hello Rocky”
This is a image Rozpoczęcie i wstrzymanie sprzątania
This is a image Sprzątanie na żądanie
This is a image Sprzątanie konkretnego pomieszczenia
This is a image Dostosowywanie parametrów sprzątania
This is a image Automatyczne opróżnianie zbiornika
This is a image Mycie i suszenie mopa
* Asystent głosowy „Hello Rocky” jest dostępny w wybranych językach, więcej informacji znajdziesz w aplikacji Roborock.
Pac. Pac. Sprzątaj. This is a image Aplikacja Roborock
Elastycznie dopasowana do Twoich potrzeb, zawsze
 • Technologia Roborock SmartPlan™
 • Sprzątanie tymczasowe
 • Sprzątanie wzdłuż łączeń
W trybie SmartPlan jedyne co musisz zrobić to wskazać sprzątany obszar robotowi Roborock S8 MaxV Ultra Resztę zrobi za Ciebie – optymalnie dopasuje parametry sprzątania w oparciu o środowisko pracy. Funkcja „Sprzątania tymczasowe” sprawnie radzi sobie z nieoczekiwanie rozlanym płynem, nie zakłócając przy tym harmonogramu sprzątania.

Możesz także skorzystać z funkcji „Tymczasowo pomiń”, by w razie potrzeby tymczasowo pominąć czyszczenie określonych obszarów.
Osiągnij nieskazitelną czystość nawet w łączeniach podłóg dzięki S8 MaxV Ultra, odkurzając wzdłuż nich.
This is a image This is a image
This is a image This is a image This is a image
Technologia Roborock SmartPlan™ WW trybie SmartPlan jedyne co musisz zrobić to wskazać sprzątany obszar robotowi Roborock S8 MaxV Ultra Resztę zrobi za Ciebie – optymalnie dopasuje parametry sprzątania w oparciu o środowisko pracy.
This is a image
Sprzątanie tymczasowe Funkcja „Sprzątania tymczasowe” sprawnie radzi sobie z nieoczekiwanie rozlanym płynem, nie zakłócając przy tym harmonogramu sprzątania.

Możesz także skorzystać z funkcji „Tymczasowo pomiń”, by w razie potrzeby tymczasowo pominąć czyszczenie określonych obszarów.
This is a image
Sprzątanie wzdłuż łączeń Osiągnij nieskazitelną czystość nawet w łączeniach podłóg dzięki S8 MaxV Ultra, odkurzając wzdłuż nich.
This is a image
Ciesz się każdym gestem na ekranie Połączenie i sterowanie w czasie rzeczywistym
This is a image
Połączenia wideo Ciesz się połączeniami wideo i zdalnym dostępem do swojego domu. Wykonuj wideorozmowy, sprawdzaj co słychać u Twoich zwierzaków, a nawet ręcznie steruj robotem zdalnie – to wszystko jest w zasięgu Twojego telefonu.
zŁAPAne MRRRomenty
This is a image This is a image
Futrzaste fotografie Jako Twój osobisty fotograf pupili S8 MaxV Ultra rejestruje urocze zdjęcia Twoich futrzastych przyjaciół podczas sprzątania, które możesz później łatwo zapisać.
This is a image This is a image
Znajdź zwierzaka Twój kot bawi się z Tobą w chowanego i nie możesz go znaleźć? Martwisz się, że Twój zwierzak zostaje sam w domu? Za pomocą jednego przycisku w aplikacji S8 MaxV Ultra będzie wędrował po Twoim domu i pomoże Ci znaleźć Twojego pupila.
Twoja prywatność,
to nasz priorytet
By podkreślić znaczenie prywatności i bezpieczeństwa, funkcja unikania przeszkód Reactive AI 2.0 działa bez zapisywania jakichkolwiek zdjęć.21

Ponadto S8 MaxV Ultra, jako bezpieczny, produkt z segmentu inteligentnego domu posiada certyfikat TÜV Rheinland i jest zgodny z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa cybernetycznego ETSI EN 303 645.
This is a image This is a image
This is a image This is a image
Dostępny wszędzie
This is a image
Sterowanie głosowe firm trzecich Komendy głosowe obsługiwane przez Google Home, Apple Siri i Amazon Alexa.
This is a image
Widżety na ekranie Wystarczy jedno dotknięcie by personalizować rutyny.
This is a image
Aplikacja dla Apple Watch Szybko uruchom sprzątanie lub sprawdź status robota na Twoim nadgarstku.
Wymiary
S8 MaxV Ultra Robot 350 x 353 x 103 mm
Stacja bazowa 409 x 419 x 470 mm
This is a image
S8 MaxV Ultra z systemem uzupełniania i odprowadzania wody Robot 350 x 353 x 103 mm
Stacja bazowa 409 x 419 x 300 mm
This is a image
Galeria zdjęć
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image
This is a image Szczotka boczna FlexiArm™
This is a image Szczotka DuoRoller Riser™
This is a image Ssanie HyperForce®
This is a image System mycia podłóg VibraRise® 3.0
This is a image System wykrywania dywanów CarpetBoost+™
This is a image Unikanie przeszkód Reactive AI 2.0
This is a image Zestaw czujników Sensient®
This is a image Adaptacyjne algorytmy trasy
This is a image Inteligentny asystent głosowy
This is a image Personalizowane funkcje aplikacji
This is a image Ciche mopowanie
This is a image Blokada rodzicielska
*Zdjęcia służą wyłącznie do celów ilustracyjnych i mogą nie przedstawiać dokładnie produktu.
 1. Wysuwaną szczotkę boczną należy aktywować ręcznie w aplikacji.
 2. Certyfikat nr 1111279039 wydany przez TÜV Rheinland. Rzeczywisty zasięg jest zależny od środowiska.
 3. Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.
 4. Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta po wybraniu ekstremalnego przepływu wody w trybie niestandardowym, mopy mogą wirować z maksymalną prędkością 185 obr./min.
 5. Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta w zgodzie z normą IEC 62885-2:2021/5.11 w trybie Max+ z naładowanym do pełna akumulatorem.
 6. W porównaniu z Roborock S7. Na podstawie wewnętrznych testów producenta. Rzeczywisty wynik może się różnić w zależności od środowiska domowego.
 7. Aby ponownie oczyścić dywan wybierz tryb głęboki w ustawieniach dywanu w aplikacji Roborock.
 8. Dotyczy wyłącznie dywanów, które zostały rozpoznane lub ręcznie dodane do mapy przez użytkownika.
 9. Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta. Określenie odnosi się do zintegrowanego modułu mopa, który może zostać napędzony w celu wytworzenia drgań o częstotliwości do 4 000 razy/min, tj. do częstotliwości 66 Hz mieszczącej się w zakresie „sonicznym (20 do 20 000 Hz).
 10. Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta, moduł mopa może zostać uniesiony na wysokość do 20 mm.
 11. W porównaniu z Roborock S7. Na podstawie wewnętrznych testów producenta. Rzeczywisty wynik może się różnić w zależności od środowiska domowego.
 12. Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta, wodę w zbiorniku można podgrzać do 60°C w standardowej temperaturze pokojowej. Rzeczywista temperatura będzie się różnić w zależności od czynników środowiskowych.
 13. Na podstawie testów przeprowadzonych przez TÜV Rheinland na bakteriach gronkowca złocistego oraz e.coli w trybie domyślnym ponad 99,99% bakterii zostało skutecznie usuniętych w stacji bazowej. Numer raportu testowego: 244555550b2001. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska domowego.
 14. Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta w trybie zrównoważonym. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.
 15. Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.
 16. Rzeczywiste okresy pomiędzy opróżnieniami zależą od nawyków i czynników środowiskowych.
 17. Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta, S8 MaxV Ultra widzi i omija obiekty o szerokości od 5 cm i wysokości 3 cm. Dokładność rozpoznawania może się różnić w zależności od czynników środowiskowych.
 18. Aby zwiększyć siłę ssania akcesoriów dla zwierząt, aktywuj w aplikacji opcję „Dokładne czyszczenie akcesoriów dla zwierząt”.
 19. W porównaniu z trybem „Sprzątaj i mapuj”. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska domowego.
 20. Obsługa do czterech pięter.
 21. Niektóre ustawienia i funkcje mogą wymagać gromadzenia i przetwarzania dodatkowych danych.
 22. Usługi głosowe firm trzecich (Amazon, Apple i Google) mogą nie działać w języku polskim.