Formy, czas i koszty dostawy

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:

 

1. Firmy kurierskiej DPD – czas dostawy maksymalnie 3 dni robocze.

a) przedpłacona – 12,99 PLN;

b) pobraniowa – 15,00 PLN;

 

2. Firmy kurierskiej InPost – czas dostawy maksymalnie 3 dni robocze;

a) przedpłacona – 11,99 PLN;

b) pobraniowa – 15,00 PLN;

 

3. Paczkomaty InPost – czas dostawy maksymalnie 3 dni robocze;

a) przedpłacona – 11,99 PLN;

 

4. Odbiór osobisty.

 

Uwaga: czas dostawy = czas wysyłki towaru przez sklep + czas doręczenia towaru przez określonego przewoźnika.

 

Pouczenie o odstąpieniu od umowy (zwrot towaru zakupionego przez konsumenta)

 

Odstąpienie od umowy (zwrot) dotyczy tylko zakupów konsumenckich na odległość. Zwrot towaru zakupionego przez podmiot gospodarczy rozpatrywany jest indywidualnie i decyzja podejmowana jest przez sprzedawcę.

 

Mają Państwo prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik, i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

W przypadku zwrotu towaru prosimy o wcześniejsze przesłanie takiej informacji na adres email sklep@roborock-poland.pl.

Bardzo prosimy o dołączenie do odsyłanego produktu dokumentu zakupu, co ułatwi nam i przyspieszy procedurę realizację zwrotu płatności. 

 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Proszę wpisać Państwa nazwisko, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, Państwa numer telefonu i adres e-mail) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Zwracany towar należy odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia poinformowania nas o odstąpieniu od umowy na adres:

Jamicon D. Leszczyński

Spółka Komandytowo-Akcyjna

ul. Pod Młynem 19A

40-313 Katowice

 

Prosimy o odesłanie towaru w oryginalnym opakowaniu. Przesyłka powinna zostać zapakowana w dodatkowy materiał ochronny, chroniący produkt przed zniszczeniem. 

 

Zgodnie z Art. 34 Ust. 4 Ustawy, Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Rzeczy, będącej wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Użycie towaru skutkuje prawem sprzedawcy do obciążenia konsumenta kosztami za zmniejszenie wartości zamawianego produktu.