Roborock S7

WZNIEŚ SPRZĄTANIE NA WYŻSZY POZIOM, DZIĘKI SONICZNEMU MYCIU PODŁÓG

Biały Roborock s7
Czarny Roborock s7

Soniczna rewolucja wśród robotów sprzątających

Odkurzenie i przetarcie podłogi mopem może nie wystarczyć, aby pozbyć się zaschniętego brudu. Technologia soniczna zastosowana w S7 myje podłogę z częstotliwością do , usuwając zaschnięty brud ze znacznie większą skutecznością niż inne roboty. Od zaschniętych plam kawy po ślady błota.

Połączenie, użytej po raz pierwszy w robotach Roborock, technologii automatycznie unoszonego mopa, z wykonaną w całości z gumy szczotką główną i mocą ssącą w technologii HyperForceTM, daje w rezultacie sprzęt o prawdziwie dogłębnej mocy sprzątania.

Technologia

Inteligentnie unoszony mop

Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów

Nowa, w całości gumowa, szczotka główna

Udoskonalona, „pływająca” szczotka

Przedstawiamy VibraRiseTM

Moc bez wysiłku

Podłogi myte mocą

Technologia wibracji sonicznych całkowicie zmienia funkcję mycia podłóg. Teraz mop myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz z elektronicznym zbiornikiem o pojemności 300 ml czyści podłogi dogłębnie i skutecznie.

Gotowy, by powstać

Dzięki zastosowaniu inteligentnego modułu mopa, który unosi się automatycznie po wykryciu dywanu, teraz możesz jednocześnie , bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop unosi się również, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki czemu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co znacząco wpływa na estetykę urządzenia.

Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów

Dzięki ultradźwiękom, S7 rozpoznaje dywany z zadziwiającą skutecznością. Wystarczy, by robot raz posprzątał dom, a rozpozna każdy dywan na podłodze. Możesz wtedy wybrać pomiędzy uniesieniem mopa lub oznaczeniem dywanu jako strefy bez mopowania – decyzja należy do Ciebie.

Odkurzacz Roborock S7 rozpoznaje dywan na swojej drodze
Czujnik ultrasoniczny na spodzie odkurzacza Odkurzacz Roborock S7 sprząta dywan

Udoskonalona, „pływająca” szczotka

Lepsze przyleganie, skuteczniejsze sprzątanie

Dla skutecznego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Ulepszona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, zapewniając skuteczniejsze sprzątanie.

Nowa, w całości gumowa, szczotka główna

Długotrwała walka z brudem

Dla skutecznego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Ulepszona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, zapewniając skuteczniejsze sprzątanie.

Gumowa szczotka odkurzacza

Ssanie ciężkiego kalibru

S7, dzięki autorskiemu systemowi ssania Roborock HyperForceTM wykorzystuje aż mocy, by pozbyć się drobnego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów oraz wszystkich innych nieczystości.

Sprzątaj dłużej. I dłużej. I dłużej.

Więcej oznacza mniej… pracy dla Ciebie. Zbiornik na kurz o pojemności 470 ml pozwala na zebranie większej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o pojemności 300 ml umożliwia skuteczne umycie w trakcie jednego cyklu. Z kolei akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, zapewni na jednym naładowaniu.

470ml zbiornik na kurz
5200mAh akumulator
300ml zbiornik na wodę

Pełna kontrola na wyciągnięcie ręki

Precyzyjne mapowanie

Dokładna nawigacja LiDAR tworzy szczegółowe mapy Twojego domu i identyfikuje pomieszczenia na maksymalnie czterech piętrach.

Śledzenie trasy

Zobacz dokładną trasę pokonaną podczas sprzątania, z uwzględnieniem miejsc umytych oraz odkurzonych.

Wyświetlanie dywanów

Po rozpoznaniu dywany są automatycznie oznaczane na każdej z twoich map, aby uczynić planowanie sprzątania jeszcze łatwiejszym.

Ustaw intensywność sprzątania

Siła ssania, siła wibracji, przepływ wody, a nawet specjalny tryb „głębokiego mopowania” zapewniający ultraintensywne mycie podłóg – to wszystko, i wiele więcej, możesz ustawić wedle własnych preferencji. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.

Strefy wyłączone

Ustaw strefy wyłączone ze sprzątania lub wirtualne ściany, aby ograniczyć dostęp do problematycznych obszarów czy chronić delikatne meble. Żadne dodatkowe akcesoria nie są wymagane.

Zaawansowane planowanie

Zautomatyzuj sprzątanie, by dopasować je do Twojego trybu życia. Sprzątaj określone pomieszczenia, o określonych porach, kilka razy dziennie albo cały dom raz w tygodniu. Twój dom, Twoje zasady.

Sprzątaj często, opróżniaj rzadko.

Kompatybilny z autoopróżniającą stacją bazową Roborock.

Projekt komputerowy. Ostateczny wygląd produktu może ulec zmianie.

Ikona radaru Nawigacja LiDAR PreciSenseTM
Ikona pokoi Automatyczne rozpoznawanie pomieszczeń
Ikona podłogi Koła i szczotki ScratchsafeTM
Ikona sensoru Zespół czujników SensientTM
Ikona filtra Zmywalny
Ikona trasy Adaptacyjne algorytmy tras
Ikona stacji ładującej Automatyczne doładowanie
Ikona kłódki Zabezpieczenie przed dziećmi
Ikona diody Diody statusu
** Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta. Termin ten odnosi się do zintegrowanego modułu mopa, który może być napędzany w celu wytworzenia drgań o dużej prędkości do 3000 razy/min, tj. do częstotliwości 50 Hz, która mieści się w zakresie „dźwiękowym” (20 do 20 000 Hz).
** Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta zgodnie z normami IEC 62885-2: 2016 / 5.8.
** Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta, moduł mopa można unieść na wysokość do 5 mm.
** Nadaje się do dywanów z niskim włosiem, nie wyższym niż 4 mm.
** W porównaniu z poprzednimi modelami Roborock.
** Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach, z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowanym do pełna akumulatorem i niskim przepływem wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska domowego. Zasięg jest szacunkowy, oparty na założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble i nie będzie potrzeby mycia tych powierzchni.
** Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta w trybie cichym, na twardych podłogach, z naładowanym do pełna akumulatorem i bez podłączonego modułu mopa. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska domowego.
** Przetestowane przez niezależną stronę trzecią, zgodnie z normami EN 1822-1: 2009.