Roborock S8 / S8+

Zapomnij o sprzątaniu, serio.

Odzyskaj swój czas i pozwól by Roborock S8+ zrobił brudną robotę. Doświadcz wyższego poziomu sprzątania dzięki naszej najnowszej technologii – szczotce DuoRoller™ oraz systemowi mycia podłóg VibraRise®. Wsparcie ze strony samo-opróżniającej stacji bazowej sprawia, że sprzątanie nigdy nie było łatwiejsze.

Szczotka DuoRoller™
Idealny duet sprzątający

Zupełnie nowe podwójne gumowe szczotki usprawniają sprzątanie i radykalnie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.

Włosy i brud są łatwo usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a nawet z dywanów i chodników.

Włosy? Brud? Pył? Nigdzie się nie ukryją.

Dzięki ulepszonej funkcji ssania HyperForce™ o mocy nawet najdrobniejsze cząstki mogą być bezproblemowo zasysane przez Roborock S8.

Wznieś sprzątanie dywanów
na wyższy poziom.

Czyszczenie dywanów to pestka dzięki systemowi Carpet Boost+, który uwolni Twój dywan od sierści i okruchów chleba.

System mycia podłóg VibraRise®

Poznaj moc technologii wibracji sonicznych, która szorując ze stałym naciskiem pozostawia lśniące podłogi.

3 000 razy na minutę - Szorowanie o wysokiej prędkości

> 6N Nacisk mopa

Unikanie przeszkód Reactive 3D

Wystarczająco sprytny, by trzymać się z dala od kłopotów

Dzięki światłu strukturalnemu 3D oraz technologii obrazowania w podczerwieni, system unikania przeszkód Reactive 3D może pomóc robotowi zidentyfikować i uniknąć potencjalnych przeszkód, zarówno w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach, zapewniając skuteczne sprzątanie bez zmartwień.

* Wiązka światła służy wyłącznie do celów wizualnych, światło emitowane przez system unikania przeszkód Reactive 3D jest niewidoczne.

Nawigacja laserowa PreciSense®

Najlepsza z dróg, za każdym razem

System nawigacji laserowej PreciSense® to mózg stojący za niesamowitymi możliwościami robota. Skanuje, a następnie tworzy szczegółową mapę, by wytyczyć najbardziej optymalną trasę sprzątania Twojego domu nie pozostawiając brudowi drogi ucieczki.

Mapuj sprawniej, sprzątaj szybciej.

Doświadcz szybkiego i skutecznego sprzątania, jako że Twój robot może utworzyć mapę nawet w porównaniu z pierwszym sprzątaniem, a także wykonać codzienne sprzątanie do .

Inteligentne sugerowanie stref wykluczonych

Miejsca w których robot może łatwo utknąć są automatycznie sugerowane jako potencjalne strefy wykluczone, by zapobiec takim sytuacjom na małych powierzchniach. Możesz też rysować wirtualne ściany blokujące robotowi dostęp do określonych obszarów. Wszystko w aplikacji Roborock.

Sam stwórz harmonogram, według którego robot będzie sprzątał wskazane pomieszczenia w określony sposób o zadanych godzinach. Według planu lub na żądanie.

Harmonogramy sprzątania

Mapowanie 3D

Mapa 3D pozwala precyzyjnie odwzorować wirtualnie Twój dom, a dzięki możliwości dodawania mebli możesz zadbać o każdy jego detal dając pewność najlepszego możliwego sprzątania.

System mapowania wielu pięter

Twój dom ma więcej niż jedno piętro? Mapowanie wielopoziomowe automatycznie rozpozna do czterech różnych pięter Twojego domu. Wszystko co musisz zrobić to postawić robota na podłodze.

* Wygląd aplikacji może ulec zmianie bez wcześniejszego uprzedzenia

Ładowanie
poza szczytem

Możesz wybrać okresy ładowania poza szczytem,
by oszczędzać energię elektryczną oraz obniżyć
koszty korzystania z niej w godzinach szczytu.

7 tygodni
Zajmie się brudną robotą

Po zakończeniu sprzątania robot automatycznie opróżni zbiornik z kurzem do worka o pojemności 2,5 l, który przechowuje brud i kurz do sprzątania bez angażowania użytkownika, pomagając Ci dłużej trzymać się z dala od brudnej roboty.

* Auto-opróżniająca stacja bazowa dostępna jest tylko w modelu Roborock S8+.

7 tygodni

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ